| Andy17 a întrebat:

Hei cu ce echipa de fotbal tineti?

Răspuns Câştigător
| Razvan_7138 a răspuns:

Rapid liderul!

25 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu F. C. Argeş, echipa de acasă.
Pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Cu nimeni.toti se cred mari si tari dar nu e chiar asa... sad

| Gizăz a răspuns:

Cea mai bună naţională? Spania(şi nu zic asta doar pentru că au câştigat cupa mondială şi campionatul european). De club? Barcelona. De la noi? Ca lot CFR Cluj, ca omogenitate Unirea Urziceni, ca formă Rapid Bucureşti. Cu cine ţin eu? Naţionala României şi „U" Cluj. De afară ţin cu Barcelona şi Germania(exceptând atunci când joacă cu România, bineînţeles).

| pauladrian a răspuns:

Dinamo.

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Eu tin cu Dinamo Bucuresti.Sa speram ca fac un meci bun azi.

| Peto a răspuns:

Steaua big grin

| deutza_3149 a răspuns:

Dinamo. Tu?

| tdr a răspuns:

Cu "U" Cluj! :d
din afara cu Ac Milan & Man utd happy

ma enerveaza ca unele 'chestii' se pot scrie cu litere mari... x-(

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Chimia Brazi - Imi plac brazii, ah da si dihorii. Pacat ca nu este nicio echipa cu nume de dihor happy

| andreea1523 a răspuns:

Steaua love struck
Cea mai buna echipalove struck:Xlove struck
Funda pls?:*

| Dove a răspuns:

Steaua.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Cu FC Brașov, echipa din orașul meu! Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Steaua nene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua!

| Zâmbărici a răspuns:

Fc Brasov normaltongue

| cavalerul11 a răspuns:

Tin cu Steaua Bucuresti

| Zara_8585 a răspuns:

Syeaua pentru ca am facut si gimnastica la clubul steaua.happy

| Zara_8585 a răspuns:

Steaua* scuze

| Zara_8585 a răspuns:

Sau cu cine mai tin.cu mine!laughing

| Andy17 explică:

Eu tin cu CFR 1907 CLUJ pentru ca e o echipa super si pentru ca Ciprian DEAC e varul meu ma rog asa mi se pare mie dar si dinamo si steaua sunt super adica joaca bine.

| Andy17 explică:

Da

| eu_7509 a răspuns:

Cu Steaua

| deea_2417 a răspuns:

Dinamo

| eueuLoveMiley:X a răspuns:

Din Romania?
cu steaua
din lume?
cu real madrid!
:*