| Alex_Eddy_1995 a întrebat:

Hei dupa ce termin liceul militar as putea sa ma inrolez in armata SUA? Vreau cat mai multe detalii de la cine stie.Si daca ziceti ca cetatenia poate fii o piedica nu este pentru ca vqsusem o stire ca pentagonul angajeaza recruti in armata americana cu conditia sa aiba viza si pot obtine viza pentru ca am rude acolo...Cel mai bun raspuns are fundawinking

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu te angajaza, trebuie viza de rezident, care se obtine foarte greu.doar sa castigi loteria vizelor.

| corolav a răspuns:

Și, foarte probabil, și cetățenia americană.