| cyclops01 a întrebat:

Hei! Poate cineva să-mi ofere mai multe detalii despre studiul în Anglia, prin împrumutul oferit de Guvern, în legătură în special cu condițiile de calificare, cum achiți suma și care îți sunt șansele, cum să te pregătește și la ce dificultăți și probe te poți aștepta? Eu sunt în clasa a x a, profil real, și optez pentru analist financiar, marketing.

Răspuns Câştigător
| murgumarius a răspuns:

Citeam la mediafax si am vazut la stiri ca cei de la conducere nu au dat nici un credit de genul asta de cand s-a infiintat. Informează-te de programe ca cele de bursă, Erasmus ori CAR ale părinților tăi sau banci. Grija mare la categoria Car si bănci -in legătura cu comisioane ascunse. Baftă