| DumitruAndreea a întrebat:

Hei,TPU! Aceasta intrebare este pentru cei ce lucreaza in armata sau cunosc persoane care lucreaza acolo.Cat se castiga in prezent lucrand ca militar? As vrea sa imi dati si categoriile ex:sofer, soldat, etc.

Si salariile acestea sunt valabile si pentru femei?

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

1. Soldatii muncesc pe gratis, dar din fericire nu mai exista soldati in Romania, ci doar mercenari. Asta e denumirea pentru soldatii platiti.
2. Intreaba la un centru de recrutare.

| UzOm a răspuns:

Informațiile pe care ni le ceri tu le-ai putea căuta pe net sau la un centru de recrutare. Crede-mă, mai bine mergi la un centru de recrutare și îi întrebi pe ei.