| Aleksandru97 a întrebat:

Am implinit de curand 18 ani si voiam sa stiu daca pot deveni DJ daca nu am experienta in asa ceva? Chestia e ca nu am echipament, am "lucrat" decat cu Fl Studio, si nu stiu daca pot recupera incepand la varsta de 18 ani.
Se mai poate cumva? Si daca da, cum?
Multumesc mult!

1 răspuns:
| Angie12 a răspuns:

Pai, ai putea sa exersezi cat mai mult acasa, îți cumperi echipamente si de toate, si apoi cand te consideri bun, îți faci reclama pe site-urile de socializare, faci fluturași si ii împarți oamenilor, si te vor chema ei la petreceri. Eventual, îți faci reclama si la cluburi. Tot ei te vor chema, daca esti intr-adevăr bun. Good Luck! Sper ca te-am ajutat.^^