| vegasvegas a întrebat:

Hei TPU.Am si eu o intrebare am uploadat un videoclip pe youtube si mi-a aparut chestia cu 301 views ok am zis ca deblocheaza a terecut o zi 2, 3 o sapt nici acuma nu a deblocat vizionarile, like-urile cresc la videoclip dar vizionarile nu sta acolo la 301. Dupa cum am citit cica ar fi vizionari false si asta ma determina sa spun cum draq vizionari false?

Răspuns Câştigător
| Suzane3 a răspuns:

Vizualizari false inseamna când o persoana iti acceseaza clipul de pe acelasi cont, doar ca de pe calculatoare diferite. Pentru a se rezolva faza cu 301 de views, trebuie ca persoana respectiva sa inceteze acest fapt.

1 răspuns:
| Doru_Vasile_1988 a răspuns:

Nu este adevarat nu exista vizionari false
Cand youtube isi da updeit asa se intampla la toata lumea doar ca pe rand cateva sute deodata ca daca ar fi cate unul nu sar fii intamplat asa nici o data
SAU: cica astia dela youtube nu stiu ce au facut ca daca se uita 20 deodata da o vizualizare poate asta tise intampla
FUNDA?