| thelink a întrebat:

Hei TPU CUM as putea deveni "faimos" pe comunitate youtube? Uite channel-ul meu aruncativa un ochi si poate imi dati si subscribe? Dau funda celor care imi dau subscribe >:! http://www.youtube.com/user/ROTheLinK?feature=mhee

1 răspuns:
| KeNNz0r a răspuns:

Ti-am dat subscribe... Asa ti-as sugera sa filmezi cu Fraps( nu m-am uitat inca la videouri). Sa randezi si sa editezi cu Sony Vegas Pro 11. Sa gasesti cat mai multe subiecte amuzante de discutat si ai putea sa le ceri sfaturi la youtube-ri mai "mari". Si sa faci videouri cu Minecraf pentru ca iti spun sigur ca intr-o luna faci peste 2000 de subscribeuri. Sper ca te-am ajutat happy