| Nayuky a întrebat:

Hei TPU pentru cine e din Timisoara as vrea sa creez un fel de trupa..doar ca fara instrumente un duo sau un trio.Am 15 ani,doreste cineva? E o chestie serioasa, nu vreau sa fie persoane care nu se implica.In special mi-ar placea j-popul.As vrea o trupa care sa fie formata din fani anime doarece doresc lansarea trpei in cel mai scurt timp in Japonia.
Cine doreste sa imi spuna va rog.
Va multumesc pentru ca ati citit intrebarea mea^.^^.^

1 răspuns:
| DVBtz a răspuns:

E foarte greu sa iti faci o trupa la 15 ani pentru ca nu ai experienta.
Iti trebuie o persoana care sa iti faca muzica (un dj de exemplu) si cineva care se pricepe foarte bine la edit.
Inainte sa iti faci trupa te poti uta pe internet la niste tutoriale sau instructiuni pentru anumite programe.
Daca vrei un program bun de edit da reply la comment.
Sper ca te-am ajutat.