| Ioana200315 a întrebat:

Heii! Vreau sa devin cantareata! Ce sa fac? + parepe despre mine (sunt fata din poza de profil)

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Aceasta trebuie sa fie un hobby, si nu o meserie.
Ar trebui sa te indrepti spre un profil ca medicina, arhitectura, designer interior, si de ce nu, in vastul camp al computerelor: IT.
Dupa ce vei ajunge pe picioarele tale iti poti crea un mic studio acasa, unde sa-L poti lauda pe Dumnezeu cu vocea ta. Apropo, poti fredona piesele din playlistul meu?

| RB26DETT a răspuns:

Nu conteaza cum arati sa poti fi cantareata, trebuie sa ai voce buna, sa stii sa canti si sa apari la o emisiune precum romanii au talent sau vocea romanieiwinking probabil si xfactor ar mai fi o emisiune buna, altfel nu te poti face cunoscuta!

| Public22 a răspuns:

Cred ca este greu sa-ti dai seama ce ai putea face! trebuie sa canti mai fata, ce ai putea face? trebuie sa ai voce. Parerea mea despre tine vazand fotografia ta este ca n-o sa-mi dai funda! laughing)))

| Salahadin73 a răspuns:

De ce pana mea mi-a aparut intrebarea asta la notificari?

| lucifer12345678 a răspuns:

Trebuie sa ai voce si ureche muzicala. unde vrei sa ajungi? crezi ca tot ce zboara se mananca.

| Anonimus20031992 a răspuns:

Daca vrei sa devi cantareata atunci trebuie safaciore de canto! Apoi te duci pe la vreo emisiune TV unde sa te vada lumea cu talentul tau! Atunci o sa fii chemata la case de discurii si asa poti deveni cantareata