Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2819420intrebari
Ultimele intrebari
Cupio.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
19 Dec
SATI 276.751AFISARI
134.266VIZITE
118.621V. UNICI
20 Februarie 2011
EllenaStefania intreaba:

Heii. vreau si eu statusuri sau descrieri pentru poze:X:X:Xcele mai frum funda

:X:X:X:X

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    20 Februarie 2011 20:04
    N0name_7278 a răspuns:

Sunt inofensivă,dar gândul meu e criminal

Sunt prea fericită. . Dar nu o spun.E prea dur pentru alţii

Sunt o fată alintată, de zdrenţe invidiată, mereu copiată şi niciodată egalată

Nu te Schimba urmează-ţi visele nimeni nu te poate oprii...Nu ceda orice ar fi!

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat

iubeste baiatul care iti zice ca esti frumoasa nu sexy... iubeste baiatul care te suna inapoi atunci cand iai inchis tel in nas iubeste baiatul care te ea de mana si te arata lumi intregi chiar daca nu esti aranjata.si nu vei regreta

Sunt o mica vrajitoare.cine ma saruta moare.un baiat m-a sarutat.7 zile a oftat.:X:X:X

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti, adu-ti aminte ca ai facut-o deja

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!

Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu

Deseori dragostea nu e un joc,unde zarul chiar nu are nici un rost

" Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez

Saruta`ma cum ai facut`o prima data!

❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti❤❤Te iubesc❤

"Viata e un joc, din care nimeni nu se poate retrage nicicand, ducand cu sine castigul"

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare...

Stau si privesc afara,vantul bate frunzele se duc ca amintiriile cu tine, cand ma gandesc ca nu mai esti cu mine ma doare sufletul, tu esti acum undeva departe

°º•★Madutza★•º° ❤Asta e felul meu. daca nu intelegi tu azi.atunci intelege maine altu`❤●๋❤

"E în zadar sa vorbesti celui care nu vrea sa te asculte."

A part of you has grown in ...

• 11 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 20 Februarie 2011 19:58
    Nicolelenaa a răspuns:
  • 20 Februarie 2011 21:18
    knnight a răspuns:
    Interesant
  • 20 Februarie 2011 19:57
    Gumitsăă a răspuns:
    Daca sunt pentru pozele de la hi5.iti dau o idee originala : La descriere scrie numele melodiei si al artistului care crezi tu ca se potriveste cu poza smug
  • 20 Februarie 2011 20:15
    Licuriici a răspuns:
    Ultimul vers toti ar trebui sa-l stie:``Imi doresc ce`mi doresti tu mie sa ti` se`ntample tie.:->

Cand Clopotele Vor Bate. Sa sti Ca Am Murit.Shi'Atunci Sa'ti Aduci Aminte.De Mine Ca Te'am IUBIT!=[[[:X]

"E de ajuns sa am incredere in mine, in ce pot sa fac ca sa fie bine. Poate intr-o zi iti vei aminti c-am avut odata grija de tine:X

Spune despre mine orice ai vrea! Mie imi place atentzia`! Oricum nu dau 2 bani pe parerea ta
    "
    ~`♥O zi perfecta`♥Cu tine imi doresc`♥O zi perfecta`♥Cand visele se implinesc`♥O zi perfecta`♥Sa`ti amintesti`♥O zi cum sunt doar in povesti`♥!~"

"Daca as putea da timpul inapoi, l`as da! Dar ceva nu as schimba.as vrea sa ramana exact asa cum s`a intanplat! Exact asa cum a trebuit sa fie!"

Ar trebui să vezi adevăratele valori că nu toate Fetele sunt niste ComOristraight face

"~`♥Ai aparut ca intr-un vis`♥Credeam ca n-am sa mai pot spera`♥Ceva in mine s-a aprins`♥Am nevoie de tine`♥Simt ca-nnebunesc daca nu te vad o zi`♥!~"

"~`♥Visele ma scufunda in somn`♥Ma trezesc din nou`♥Dar as vrea sa mai dorm`♥Ma saruta-n vis buzele-ti usor`♥Simt ca este plin soarele de dor`♥!~"

Ea a fost langa mine cand altii cautau doar scuze! Am invatat atatea, si am vazut cu greu Ca prietena cea mai buna inseamna o a2-a Eu

Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte

Faima existentei umane nu consta în a trai, ci în a sti pentru ce traiesti.

NU ma las invinsa de rau dar nici cuprinsa de bine nici eu nu ma mai recunosc dar candva voi fi surprinsa de mine I don't want to see

Desi am trecut prin multe,suntem inca impreuna, caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de manalove struck

Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea

E doar o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia

"~`♥Ai aparut zambind in calea mea`♥Cand renuntasem sa mai caut vreo stea`♥mi-ai aratat ca pot din nou sa zbor`♥Ca`n viata nu`i...
  • 15 Septembrie 2014 20:22
    sorbal a răspuns:
    Gasesti aici cate vrei: http://nostres.ucoz.ro/publ
  • 12 Martie 2011 10:56
    alejbieber a răspuns:
    Pai stai nu poti sa iei status de pe net?smugsincer nu stiu pe derost dar cauta pe netwinking big hug :* :X
  • 22 Februarie 2014 23:57
    Printza a răspuns:
    Ce frumos e sa iubesti o persoana care sa te iubeasca si ea pe tine la fel de mult!
  • 14 Decembrie 2011 19:40
    flyfly a răspuns:
    Fi atent! Sa vezi cum doare atunci cand o sa ma vezi nepasatoare
  • 14 Decembrie 2011 19:44
    flyfly a răspuns:
    Ea nu te minte, ea nu te raneste.Ea e singura care te iubeste
  • 4 Noiembrie 2014 18:07
    Fie ploaie, fie vant
    Viata e un vis trait!

Fii falsa! Triseaza des.Si fi sigura ca vei castiga un joc pervers.Alti joaca dar joaca pe interes.
  • 13 Februarie 2013 18:59
    Dryana_Adryana_1998 a răspuns:
    A iubi e bine dar sa stii pe cine... sa nu sp iubit ori carui TAMPIT :*