| VanillaBear a întrebat:

Hello! Okai deci eu am 16 ani, fac 17 in octombrie si caut cu disperare un part-time job din care sa castig si eu o suma frumusica de bani.Multi mi-au zis sa sfiu reprezentanta Avon, Oriflame.etc dar dunt deja destui reprezentanti in liceul meu si nu as avea mare succes.
Daca puteti sa imi dati idei, linkuri cu joburi...etc,v-as fi foarte recunoscatoare happy

P. S:Sunt din Galati happy

xoxo Vanilla

5 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Reprezentant Metropolitan este in liceul tau? http://shop.metropolitans.ro/......a/RArPd10p

| andreeaw a răspuns:

Cauta-ma si discutam!

| ancaid a răspuns:

Reprezentant infinity; detalii id ancasimanu

| roxanabarosana a răspuns:

Daca nu ti-ai gasit inca un job eu zic sa incerci avon, mai ales ca a crescut discountul (pana40%)daca vrei sa incerci te poti inscrie la mine si vrei primi si un premiu.

| roxanabarosana a răspuns:

Buna, daca nu ti-ai gasit inca un job eu zic sa incerci avon, mai ales ca a crescut discountul iar daca vrei sa devii lider pe langa comisonul din fiecare luna castigi intre 300 si 1000 ron! daca doresti poti sa te inscri la mine si vei primi un premiu.pentru detalii-contacteaza-ma