| anonim_4396 a întrebat:

Hello. Sora mea a dat la facultatea de psihologie si din pacate a intrat a 4-a pe lista de asteptare. In functie de experientele voastre sau de ceea ce credeti, sunt sanse mari sa se retraga macar 4 pentru un loc la cu taxa? E foarte dezamagita.

3 răspunsuri:
| WhOo a răspuns:

Da sunt sanse destul de mari sa se retraga 4 persoane sau chiar mai multe

| Chasles a răspuns:

Si eu cred ca sunt sanse mari sa se retraga, cei de la buget pentru ca poate sunt "elevi" buni si au intrat si la alta facultate, cei de la cu taxa pentru ca probabil voiau sa intre la buget; anyway, nu trebuie sa fie dezamagita, trebuie sa se puna pe invatat!

| babyyoda a răspuns (pentru Chasles):

Multumesc, asa i-am zis si eu.