| RamyF a întrebat:

Hey, buna tuturor, doresc sa fac facultatea de medicina in Danemarca insa nu stiu daca este chiar ceea ce ma caracterizeaza, eu ma visam arheolog, profesor universitar, altele, fac asta mai mult pentru parintii mei.Imi puteti spune daca este ceva la care te poti adapta sau nu si ce 'surprize' ma asteapta. Aaa, inca ceva, credeti ca ORL-ul este mai usor, mai practic ca specializare? Multumesc!

1 răspuns:
| Dragotta a răspuns:

Iti zic eu nu te lua dupa parinti fa dupa visele tale ca, crede-ma daca se vor supara le va trece si in plus o munca nu o faci cum trebuie daca nu iti place ce faci si in medicina chiar este periculos, se poate intampla o nenorocire