| axxy a întrebat:

Heybatting eyelashes e cineva student la medicina? daca da, cateva detalii daca puteti sa imi dati. cum e.va bucurati ca ati ales aceasta facultate?
sau la psihologie big grin daca e cineva big grin
mersi
:*:*

2 răspunsuri:
| clawss a răspuns:

Eu sunt in primul an la sibiu, pana acum nu imi pare rau, sa vedem din octombrie! Un lucru e cert imi doresc sa fac aceasta facultate!

daca vrei sa vorbim mai pe larg : clawss_2009

| clawss a răspuns:

Eu sunt in primul an la sibiu, pana acum nu imi pare rau, sa vedem din octombrie! Un lucru e cert imi doresc sa fac aceasta facultate!

daca vrei sa vorbim mai pe larg : clawss_2009
Bafta multa!