| nacugabriela a întrebat:

Hey.
Eu as vrea sa ma apuc de vlog,da,am camera care se vede HD, dar nu stiu pe ce sa editez,P.S nu am leptop, calculator, desi am telefon.Va rog spuneti-mi! Daca stiti niste aplicatii(gratis) va rog sa mi le ziceti si mie,vreau ca la Tequila sa se vada bine, sa pot pune poze pe ecran in timp ce vorbesc. Sa pun intrebarile de pe facebook pe ecran. Va rog sa nu comentati urat, adica:
"Vrei sa ajungi ca Tequila, dar nu poti!" Nu vreau sa ajung ca ea! vreau sa fiu originala! Sa speram ca ma ajutati!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un calculator este cel mai nimerit pentru asa ceva.Sau un laptop.Nu lEptop, gramatică!

| K0sti a răspuns:

''Vrei sa ajungi ca Tequila, dar nu poti!"... exact! Cel putin pana nu iti iei un calculator performant, nu "lEptop"! La telefon poti doar sa vorbesti!