| sirena_8750 a întrebat:

Hey! Stiti cumva unde ma pot duce daca vreau sa fac voluntariat? Am spre exemplu, o cunostinta care face voluntariat pentru concerte gen Shakira, Inna, Roxette etc. Va rog mult.

Răspuns Câştigător
| alinush_2610 a răspuns:

Am eu o idee, nu stiu daca e potrivita p/u tine(alegera-ti apartine)... poti alege organizatia scoutilor din Romania...sau ceva de genul acesta(sunt din R.Moldova,unde fac parte din grupul scout, dar aceasta este o organizatie mondiala)
http://www.scout.ro/