| Bianca38 a întrebat:

Hey TP ce ati alege unde sa va duceti la facultate, la București, Cluj-Napoca, Timișoara, din punct de vedere unde ar fi cea mai buna calitate și bun învățământ dar și frumusețea orașului.

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avem in Romania 4 centre universitare foarte mari. Bucuresti, Iasi, Cluj, Timisoara.

Bucuresti se evidentiaza prin oferta de locuri de munca atat dupa facultate cat si in timpul.

Răspuns utilizator avertizat
| qbNeko a răspuns:

Te sfatuiesc sa gasesti una in Cluj-Napoca! Acolo este si m-ai bine din punct de vedere social. Funda? :3

| Aly_Jrr_1997 a răspuns:

Cred ca Bucuresti. Din punctul meu de vedere, acolo, profesorii se tin bine de treaba. Stiu asta pentru ca verisoara mea a terminat facultatea acolo si nici nu si.ar fi inchipuit sa fie atat de bine acum. si ca frumusetea orasului... nu mai zic. Pana la urma tot mai bine e in capitala noastra!