| Funki a întrebat:

Hey! vreau păreri despre colegiul national de informatica Tudor Vianu. părerile celor din liceul, dar si celor din afara care sunt cat de cat informați. vreau sa mentionez ca nu sunt olimpica la mate, informatica, fizica sau chimie.batting eyelashes. FUNDA+VOT

2 răspunsuri:
| Akuryo a răspuns:

Eu sunt din Creanga la m-i intensiv info si am vrut sa intru in Vianu sau Viteazu', dar erau mult prea departe.happy
Vianu este super.Atmosfera este placuta in liceu, bineinteles sunt si fitosi ca in orice liceu.Cica profii sunt destul de okay, unii sunt mai exigenti(fiecare profesor cu pasarelel lui), dar se invata.
Sper sa iti placa in liceu.Nu este un liceu rau.

| Mikyduts a răspuns:

Tudor Vianu este un liceu foarte bine cotat! Este un liceu care anul trecut ocupa prima pozitie in topul liceelor. Asadar, atata timp cat ai media necesara intrarii in acest liceu, eu te sfatuiesc sa mergi pentru ca nu vei regreta. Cu toate acestea insa, tin sa iti spun si ca se invata foarte mult, iar profesorii au pretentii de la elevi.