| cata586976 a întrebat:

Hey, vreau sa ma inscriu ca si voluntar la ISU Smurd si nu am gasit niciunde informatii despre uniforma, trebuie sa mi-o cumpăr eu sau mi-o vor da ei!?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Redau: "Pentru inscrierea ca voluntar, va rugam sa ne transmiteti un email la adresa: voluntar@smurd.ro

Va rugam sa specificati in emailul trimis varsta dvs. si domiciliul sau orasul/judetul unde ati dori sa va inscrieti ca voluntar SMURD".

| Dragobeta a răspuns:

Mergi si te inscrie. E o lista de asteptare. La inscriere vei afla tot ce-ti trebuie.