| Brigi_5231 a întrebat:

Hi5 meu este http://brigi-brigi98.hi5.com
Vreau commuri
Ai back dublu
[Pentru cele mai multe commuri ai fundă]
[Pentru cele mai multe commuri la profil ai vot:o3]

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

Tarebatting eyelashes

4 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Nu inteleg! Dece toti vor commenturi la hi5 si la profil? Stiam ca la Hi5 (la poze) se da commenturi pentru a iti spune parerea despre poza/baiatul sau fata care apare in ea. Deci... mi-se pare o prostie ce face lume cu cerut-ul de comm-uri la Poze si la Profil...sa fim seriosi.

| Bubbles_8156 a răspuns:

ITI dau eu.

eu sunt http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=203222067.

Lasa id tau pe privat. daca vrei. iti pot da zilnic 1000 de comuri numai daca si tu le dai back.

Si oricine mai vrea sa faca schiburi de comuri sa isi lase id lui pe privat.

| Brigi_5231 explică:

Toate fundele care le-am dat lui @bibi. ii sor'mea. ea si le da singura. phbbbbt

| Anentykkk a răspuns:

E nasol.sa sti ca nu ma convingi sa-ti dau vreun commm