| KodekZ a întrebat:

Imi doresc sa invat si eu sa fac trucuri de magie (nu decat cu, carti). Si am nevoie de voi sa imi dati si mie un site de unde pot invata sa fac asa ceva big grin multumesc.

P.S. Funda big grin

3 răspunsuri:
| devilmilan a răspuns:

Iti trebuie o anume pregatire pentru asa ceva, sa fi magician sau iluzionist nu e asa usor. tongue

| pisicutzaPOKERITZA a răspuns:

Salut! Chiar m-a inspirat intrebarea ta si daca te intereseaza voi incepe de azi (miercuri 19 martie 2014) sa scriu despre trucuri, deci daca te intereseaza ma gasesti pe WATTPAD sub numele de EffectReading... Sper ca te-am ajutat. FUNDA?