| prettygirl_6433 a întrebat:

Imi pl de un baiat si diriga l-a mutat in fata mea si o fata vrea sa se mute cu el dar si eu vreau si daca fac asta toti colegii o sa inceapa sa barfeasca pentru ca ei nu stiu ca mie imi pl de el. n ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TsutsaHippie a răspuns:

Pai... el te place? Poti sa spui ca din spate nu vezi prea bine si ar fi mai bine daca ai sta mai in fata, dar nu foarte, asa ca locul de langa colegul tau ar fi bun. Eu asta am facut. Am aplicat aceeasi metoda si a mers! Bafta! Fundita?

6 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Spune-i intreaga poveste doar dirigintei! te va intelege si asa toata povestea se va rezolva intr-un mod foarte frumos pentru ca actiunile dirigintei niciodata nu au urma de indoiala.nu-i asa?!winking nimeni nu va banui.oh go on sper sa reusesti! multa bafta!:*

| adela93 a răspuns:

Muta-te cu el, asta e sansa ta.

| Nolkyz a răspuns:

Si ce daca or sa te barfeasca? oh go on pana la urma, daca iti place de el, tot o sa se afle intr-un fel sau altul. ia-ti inima in dinti si intreaba-l big grin

| Magda267 a răspuns:

Pai te poti muta cu el si bagi motiv ca nu vezi bine la tabla si cu asta gata. daca tocmai poti vorbi cu diriga sa te mute chiar ea in fatatongue

| Cuupcake a răspuns:

In primul rand, nu ar trebui sa conteze ce spun ceilalti. oh go on
Si, vezi; daca te place, si tu ai vrea sa stie asta, spune-i sa. i zica la diriginta sa te mute cu elwinking.
Poate ca lui nu. i pasa de ce zic ceilalti.

| AromaClipelor a răspuns:

Asculă-ţi inima, fă ceea ce simţi. Dacă îţi ratezi şansa, o să îţi pară rău mai târziu.