| Yosefin a întrebat:

Imi spuneti si mie cum e sa lucrezi ca lucrator comercial in mall la H&M sau altele? e de munca, merita sau e relax?

2 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

Măi,la inceput e putin mai enervant, ca trebuie sa te acomodezi, dar devine plictisitor si o lasi pe tanjeala dupa.
Dar merita, normal ca merita.Banilor le faci loc, nu-i problema.

| anamariasibetty a răspuns:

Nu e chiar asa greu. Trebuie sa stai la casa, sa ajuti clientii sa gaseasca ce vor si sa aranjezi niste haine. Poate e putin obositor si derutant la inceput cu toata agitatia din jur, dar apoi devine din ce in ce mai usor. Sper ca te-am ajutat si nu ezita sa intrebi orice vrei sa stii.