| iuliancico a întrebat:

In ce orase(regiuni) din Germania se castiga cel mai bine, ca si necalificat?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

In Nurnberg. Are mama o prietena acolo si este in aceeasi situatie ca tine si castiga super binehappy Dar si in Hamburg

3 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Este ca pe peste tot in lume, in orasele mari se plateste mai bine. In Baden-Würtenberg este cel mai mic somaj din Germania, si in fostul DDR cel mai mare (si cel mai prost platit).

| iuliancico explică:

Va multumesc foarte mult pentru raspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine se castiga in landul bavarez. Uite un link, pentru a vedea orasele si zonele de acolo http://ro.wikipedia.org/wiki/Bavaria