| Gangsta43 a întrebat:

IN urma terminarii facultati de istorie dati-mi va rog niste exemple de meseri care ar coincide cu domeniul studiat cel mai bun raspuns dau fundita.

1 răspuns:
| Becca18 a răspuns:

Poti sa te faci profesor/profesoara de istorie, sa te angajeji la o angentie de informatica a istoriei romaniei, sau poti sa te anngajezi la un muzeu/loc etc...(parte turistica a romaniei in care sau petrecut actiuni istorice)in care sa fii ghid etc...:dfundita?