Întrebare recomandată | metatron a întrebat:

In vara voi avea 18 ani, si vreau sa muncesc pentru a-mi strange cativa banuti pana incepe scoala.
Unde se pot gasi locuri de munca decente? "Pe litoral" nu merge, salariile sunt foarte mici, timpul de munca este mare iar colegii de munca cel mai probabil vor fi mizerabili, depinzand de gusturile patronului.
Nu sunt tocmai fericit cand vine vorba de aptitudini, insa am o conditie fizica decenta, sau mai mult decat decenta, am destula experienta cu sistemele de calcul (foarte avansat la partea hardware, cunosc ceva linux) si am ceva cunostinte in materie de retelistica.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.ejobs.ro
Succes!
Pa, pa.

| RevaReva a răspuns:

Pentru inceput ai putea sa fi chelner. sau barman. alte meserii nu poti sa obtii in Romania la 18 ani. Pe parcurs mai faci o facultate si poate obtii un job mai bun.winking

| AliceAndreea1 a răspuns:

Lasa-mi o adresa de mail, te pot ajuta cu un job ptc online foarte tare si simpla...