| Elenutza_9534 a întrebat:

Intrebarea mea este daca este adevarat ca Justin Bieber este in realitate un pedofil de 51 de ani. Am auzit din reviste si am auzit si pe net.

Răspuns Câştigător
| MyWorld a răspuns:

1.asta: http://www.youtube.com/watch?v=86mH8r7VV9s este o minciuna mare cat casa! De fapt nici nu a fost facuta pentru ca cineva sa creda in ea... 2. Emisiunea asta (sau ce-o fi ea) http://www.youtube.com/watch?v=86mH8r7VV9s este un fel de cronica carcotasilor in varianta americana. Deci totul este fals; 3. Poza aia in care masca i sa dezlipit de fata este facuta in photoshop; 4. Mosu ala care cica canta face playback pentru ca : a)daca ai observat, atunci cand inregistrezi ceva se aude un zgomot de fundal, iar aici nu se aude nimic in afara de vocea lui justin, deci e clar ca a fost intrgistrata intr-un studio, loc unde bosorogul ala nu avea cum sa intre :D; b) ala sincronizat cu inregistrarea, si daca te uiti atent de mai multe ori poti observa asta 5. Arata acolo poza lui de absolvire din clasa a VIII-a cred si de atunci au trecut 2 ani, el s-a mai schimbat un pic la fata de atunci 6. I s-a schimbat vocea si s-a mai inaltat in parcursul acestui an in care a devenit cel mai popular copil din lume, dar probabil si cel mai urat; P. S.:Ar trebui sa vezi filmuletul de pe YouTube de cateva ori inainte sa citesti toate astea:D

6 răspunsuri:
| SecretName1234 a răspuns:

Nu tiu cred ca presa doar vrea sa il puna intr-o lumina proasta dar totusi nu ar trebui sa crezi tot ce se scrie pe net si in reviste.
BYE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat la 51 de ani nu ai cum sa ai atata energie si sa canti asa(bine ca poate sa faca playback) si oricum sigur au pus minciuna asta pe net ca justin sa apara intr-o lumina proasta.

| ChocaholicBi a răspuns:

Cea-i? Ai inebunit? Nup! Normal! Cum poate sa ii se schimbe vocea care se face pe la 15 - 16 daca are 51 de ani! Numai inventii ca sa faca publicitate. Funda?

| AAandreeaAA a răspuns:

Legat de filmuletul depe YouTube, Justin Bieber exista! bosorogul ala nu avea cum sa cante ca Justin, pentru ca nu putea avea o voce asa de buna. Justin era acolo intr-o camera cred si canta, iar babalacul ala sa mimeze din gura.

| Maribele a răspuns:

Presa cauta mereu ceva minciuni si voiau sa-i puna bete-n roate.BYE!

| RomanovRaluca a răspuns:

Nu e adevarat