| lifeistough a întrebat:

La cat timp dupa terminarea facultatii v-ati angajat?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-a 8-zi de la primirea "repartitiei guvernamentale" m-am prezentat la post, am indeplinit formalitatile de angajare, am primit decizia de angajare si am semnat condica de prezenta!
era candva... in secolul vitezei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
in timpul Facultatii am lucrat si am lucrat in continuare la aceeasi firma si dupa terminarea studiilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat licenta, am facut un an stagiatura apoi am fost somera 8 luni ( in 2005), am lucrat la negru 3 luni in paralel cu somajul, apoi m-am angajat definitiv.

| byoana a răspuns:

Pai depinde in cat timp iti gasesti serviciu.