| xDicsii a întrebat:

La profilul liceal stiintele naturii este greu?
Funda happy

4 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Este greu. termeni la biologie de randuri... la chimie probleme de te ametesc si la fizica lesini cand vezi tabla.dar daca iti place va trece frumos si usor. multa bafta!

| Gest4U a răspuns:

Depinde cum cataloghezi tu greul. si cat iti place sa inveti. caci daca esti lenes e greu sa si mergi

| mariusradu a răspuns:

Nu happy, trebuie sa inveti la bio, chimie si fizica dar e destul de usorhappy

| Snupic a răspuns:

Acuma depinde la ce liceu pici si ce profesori ai ca daca ai profi buni poti sa te duci la ori ce profil