| alienkros a întrebat:

La profilul Stiinte Sociale se face destula matematica ca sa pot intra la Management(la facultate)? URGENT****!

FUNDA*

3 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

In primul rand la facultatea de management nu se face matematica, iar in al doilea rand, la stiinte sociale nu se face matematica decat intr-a 9 a si a 10-a, cate doua ore pe saptamana.

Numai bine!

| Latinmoon a răspuns:

Nu faci prea multa mate la sociale pentru facultatea sugerata de tine iti recomand un economic.

| MayaTrixx a răspuns:

La sociale faci matematica pana in clasa a12a....nu doar primii doi ani(stiu pentru ca sunt laprofilul asta), si se face doar o ora pe saptamana, dar e genul ala de ora in care profesorul nu prea isi bate capul, iar mediile se scot pe referate.Profilul nu se bazeaza pe matematica.