| andreidin a întrebat:

La scoala de politie am vazut ca este sala de fotbal, sunt un mare fan al fotbalului fiind un jucator foarte bun, se poate sa joci pe fiecare zi fotbal acolo? adica ai loc de altii? ca ma gandesc ca sunt multi care vor, macar in week-end-uri se poate?

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca pentru tine se poate si pentru restul se poate.nu-ti imagina ca vei gasi sala goala si poti sa te desfranezi impreuna cu prietenii pe terenul lor.
totusi, scoala de politie are reguli stricte, iar regulamentul de ordine interioara este foarte strict, ceea ce inseamna ca nu poti pasi pe terenul de fotbal in afara orelor de curs.

| andreidin explică (pentru SergiuBoss11):

Deci doar daca organizeaza ei sau au ceva extrascolar as putea juca?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru andreidin):

Sunt foarte sigur ca nu te vei putea juca pe acel teren nici macar in timpul liber

| Teodorel a răspuns:

De obicei se poate, intreaba-l pe paznic
Fiecare scoala are regulili ei :-)