| Prezidentul a întrebat:

La spalatoria auto plata se face inainte sau dupa? Raspundeti doar daca cunoasteti! Multumesc

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hai serios, chiar ai pus intrebarea asta? stii ca sunt cateva mii de spalatorii auto in tara asta si fiecare functioneaza altfel nu?

La spalatoria mea de la coltul strazii dai banii inainte, in timp sau dupa ce iti spala.

La spalatoria de la alt colt de strada platesti inainte.

La spalatoria de la 2 strazi distanta dai banii la sfarsit samd.

| DataSoft a răspuns:

Depinde de fiecare..eu unul platesc la sfarsit

| alexshukrelu a răspuns:

Eu de obicei plătesc la sfârșit, de fiecare data le las ciubuc 3-5 lei si le zic s'o facă frumoasa... La sfârșit e cel mai bine in caz de ii ia vopseaua cv... Nu le dai nimic si vorbești cu patronul ce sa întâmplat