| anonim_4396 a întrebat:

Las imaginea să vorbească :D

http://i.imgur.com/tq4PA.png

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand du-te in Control Panel -->Programs-->View Installed Updates si elimina KB971033 - Windows Activation Technologies.
Dupa un restart deschizi o consola DOS(cu drepturi de administrator, adica click dreapta pe Command Prompt-->Run as administrator) si scrii fara ghilimele "slmgr - rearm". Astepti putin, dupa care dai restart(dupa ce zice ca s-a incheiat operatia cu succes). Dupa acest al 2-lea restart ar trebui sa ai Windows 7 asa cum il aveai inainte; daca era deja activat(prin metode mai putin ortodoxe) atunci ar trebui sa revina la starea de dinaintea aplicarii acelui update! Daca nu atunci cauti pe Google ce ti-a zis narcis2007!

Inca ceva, iti sugerez a 3-a optiune in Control Panel sa ramana activata. Adica: Start-->Control Panel-->System and Security-->Windows Update-->Change settings(stanga)-->alegi a 3-a optiune din acea lista derulanta--Check for updates but let me choose wheter to download or install them.
In felul asta ai evita din nou acest lucru in viitor.

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Iti iei removewatt si iti activeezi windowsu si dupa nu siu ce sati zic...

| Narcis2007 a răspuns:

Daca ai windows 7 nu iti strica sa mai pui niste rami(upgrade)

| pedobear a răspuns:

Nu aud nimic!