| Betty18 a întrebat:

Luni ma duc la iasi, care credeti ca facultate e mai de viitor. Asistenta sociala sau geografia turismului+pedagogie? si inca ceva: am auzit lucruri rele despre caminurile din iasi, asa este?

3 răspunsuri:
| NuExista a răspuns:

Nu stiu, da' de ce nu ai pus la rubrica Dragoste si Sex?
o.O

| tzutzy_3632 a răspuns:

Geografia turismului. nu sunt rele caminurile, sunt chiar luxoase. sa te duci la iasi

| oana_5984 a răspuns:

Io zis ca mai bine ar fi cu geografia turismului+pedagogie ca no cred ca castigi mai bine...si cat despre ce ai auzit u nu cerd ca e adv. e ok acolo si fratele meu e tot in iasi si nu so plans niciodata.bafta la faculta:*:*:*