| kosma a întrebat:

Ma pot angaja la politia comunitara daca am diploma de bac va multumesc si daca da cum pot face

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti, daca indeplinesti si celelalte conditii cerute. Adreseaza-te Politiei comunitare din localitatea de domiciliu. Succes!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Te poti angaja la politia comunitara daca sunt locuri disponibile. Trebuie sa ei legatura ci seful politiei comunitare din localitatea de domiciliu, pentru a obtine toate datele ce te intereseaza pentru a ocupa acest post.