| cosmin2018 a întrebat:

Materiile care se studiaza la facultatea de management timisoara(anul 1, anul 2, anul 3)

cu ce medie se intra la buget si la taxa

dau funda care imi raspunde concret

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci a 2-a facultate, indiferent de medie o platesti. Media de buget e 8, 50, dupa prima sesiune incheiata fara restante. Daca sunt mai multi cu aceasta medie, nu stiu criteriile de acordare a locului bugetat. materiile trebuie sa le gasesti pe site-ul facultatii. Cauta uvt timisoara si aici facultatea. Cred ca apartii de FEA, nu? Ar trebui sa vezi pe site-ul facultatii programa pentru toti anii, pe semestre. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca va trebui sa-ti alegi si o limba straina facultativa, de fapt obligatorie. Intereseaza-te la secretariatul facultatii.