| jyna a întrebat:

Niste job-uri bune atat full-time cat si part time, cu 10 clase?
Vreau o lista de job-uri "bune" cu 10 clase.
Nu consider un job bun sa muncesti ca un sclav 16 ore pe zi, o zi da, una nu, 15 zile pe saptamana pentru 500RON!
Si mintea mea de copil de servitori nu intelege ce legatura are pictura pe fata(machiaj) cu ceea ce inveti in a12a de se face facultate si cursurile necesita 12 clase!
Si pentru ca nu esti copilul unor servitori tu ai dreptul sa mergi la scoala, comentezi cat vrei si sa castigi de fiecare data in fata lor.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

500 ron nu ai sa iei, ai sa iei 800 ron ca atat e minimul pe economie. Si fara 12 clase si bac si fara calificare complicat sa gasesti ceva mai bun de atat

| minrest a răspuns:

Pe scurt, nu exista nimic decent la 10 clase.

| Anymaryanamaria a răspuns:

Instaleaza olx. Este super.gasesti orce. apasa pe joburi si vezi acolo sau daca vrei poti posta tu un anunt in care sa zici ca cauti job. Acolo poti sa iei ce vrei tu...si joburi part time si full time