| Cookie44 a întrebat:

Nu stiti cum sa fac mai multi urmaritori pe Instagram?

Răspuns Câştigător
| Ioanaah a răspuns:

Poți intra la un prieten random și le dai follow ălora care au mai multe urmariti decât urmăritori. După ce îți dau back mai aștepți ceva timp și le dai unfollow.
Am o prietena care face asta mereeeu

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Crești calitatea conținutului.
O creștere a calității conținutului va avea, ca răspuns, o creștere în "urmăritor" sau ce faceți voi acolo (this is the key of succes in absolutely everything).

| Nemessys a răspuns:

Da, stiu eu cum.
Renunta la ideea asta si investeste-ti timp si energie in ceva ce pe viitor ti-ar putea aduce ceva. Gaseste-ti o pasiune, munceste pentru ce, construieste-ti un viitor. Poti sa ai si un milion de urmaritori pe Instagram, degeaba ca in societate tot acelasi ramai. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fata poti face exercitii de gimnastica in colanti si sa-ti filmezi dosul.

| Sofia44 a răspuns:

Dorești sa-ti crești pagina de Instagram având un număr mare de urmăritori reali si obținând si un venit pasiv in timp accesează: https://digitalempire.biz/r/5c0ed3384a994