| anonim_4396 a întrebat:

O asistenta medicala ar putea avea un tatuaj nu foarte mare, ceva finut, pe mana? Ar putea crea probleme la angajare?

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu este problema.chiar am vazut la stiri o asistenta tatuata. daca le ai cu meseria nu ai probleme.bafta!

| Titanos a răspuns:

Nu da bine la interviu.

| senstein a răspuns:

Ar crede ca esti bagaboanta... daca mai tii si la vedere, ai sa primesti multi bani, multe propuneri...acum depinde si cat de bine arati, mai exact cat de buna esti laughing

| RzV28 a răspuns:

Nu, sigur nu vei avea nici o problema, doar depinde ce doctor iti va fi "sef" si sa nu se uite urat la tine, dar pacientii nu vor avea treaba cu tatuajul tau, asa ca stai linistita!

| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns:

Desigur ca ai voia si ca nu ai probleme la angajare dar depinde de seful de sectie care isi va forma o parere despre tine prin comportamentul tau. Un tatuaj sigur nu ii va schimba parerea! happy

| AndreeLolla a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa fie o problema, avand in vedere democratia, nu conteaza cum arati ca ai tatuaje, piercing-uri sau mai stiu eu ce. conteaza sa-ti faci bine meseria...