| anonim_4396 a întrebat:

Ofer fundita! Baiat 18ani, 1.83, 68kg. Sunt destul de slab dar m-am gandit sa transform acest dezavantaj intr-un avantaj. Am avut un vis acum 2 nopti care mi s-a parut foarte real, am visat ca sunt un mare atlet, inca de mic am fost bun la rezistenta dar nu am ales atletismul ci fotbalul de care m-am lasat acum 2 ani, dar deja asta este o alta poveste, infine, am visat ca sunt un atlet celebru care aduce glorie romaniei la olimpiada iar in momentul in care fotografii mi-a facut poza pe pista de atletism am fost trezit de blitul de la aparatul foto, cand m-am trezit si am privit ceasul era ora 23:09, exact data nasterii mele 23.09. 1997 nu stiu daca este doar o simpla coincidenta sau doar un vis oarecare, am fost destul de obosit in ziua aceea deoarece am am avut ceva antrenamnte grele la sala.

Mentionez ca trec printr-o perioada destul de dificila deoarece trec in clasa a 12a si nu sunt foarte hotarat ce vreau sa urmez dupa terminarea studiilor, m-am gandit sa incerc la academia de politie deoarece m-am antrenat acum doua saptamani cu doi prieteni.

Am scos 2minut28secunde la proba de 1000m rezistenta, baremul fiind de 3min45sec, iar la proba de viteza am atins 6sec. 5zecimi baremul fiind de 7-02.

Nu m-am antrenat abosult deloc pentru aceste probe, totul a fost spontan.

Intrebarea mea, nu este tarziu sa ma apuc de atletism? sa iau in seama respectivul vis?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faptul ca aștepți ca alți sați spună dacă vrei sați împlinești visul sau nu arata cât de nepregătit și incapabil ești de-a realiza ceva în viața.nu te supără e doar o părere

| ElvisBaltateanu a răspuns:

Parerea mea este ca visul a fost influentat de catre programul tau si de catre activitatile pe care le-ai practicat. Si mie mi se intampla astfel de lucruri.

Răspuns utilizator avertizat