| Allexsu_Allex_1997 a întrebat:

OK. Salut... Azi n-am stiu ce nume sa imi pun pe un metin de ex. am avut acelasi nume si ma tot plictiseam de ele. As vrea un nume UNIC sa nu fie folosit (sau chiar sa fie [dar nu de multi] si sa-mi placa mult... Am mai avut Whisky. Winchester. VReau ceva asa FRESH nu sa fie Nume chinezesti ..prostii din astea. Simple de ex m-am gandit. "Daemonyx" Cum suna?
Pot fi si in engleza... Ca si cum ar fi o creatie proprie. HAI MERSII!

Răspuns Câştigător
| oananecula a răspuns:

Ce vreau sa zic e sa cauti cv ce alti nu sar gandi niciodata cu ar fi:
SuraXD-LOL pentru fraeri
-MegaWar-LOL pentru redardei

De exemplu KaMaY la ninja Sti ce bina merge
vb serios
sau SenFo la sura
just do it! happy si fundita pls

7 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Ce cauta metin la cariera? Poate ai avea raspunsuri mai multe la categoria potrivita.

| suffarstar a răspuns:

Ca sa-ti raspund la intrebare:un nume original are fi Al-qaida sau Inocence, mai poti incerca suffarstar.Iti sugerez sa te lasi de metin, sa inveti limba romana care te cam bate. Frate ai 15 mai joci jocu' ala? Maturizeaza-te te exprimi de zici ca te-ai uitat toata ziua la Flapjack.Nu vreau sa te superi da e deja ridicol.Crede-ma iti dau un sfat constructiv o sa vezi, ieisi in lume frate dafuq?

| Allexsu_Allex_1997 explică (pentru suffarstar):

Sa sti ca. din tot ce ai spus. nu e adevarat.straight face si nu sunt un dependent de metin2 ..Ma joc doar 4FUN. Si in legatura cu numele si eu m`am gandit la Alqaida.dai nu sunt sgur daca se scrie Alqaida sau Alqaeda straight face[Eu mi-am propus sa mi-l scriu asa "AlkaydA"

| suffarstar a răspuns (pentru Allexsu_Allex_1997):

Ok frate eu ti-am dat niste sfaturi ca sunt multi\ dependeti, scuze,

| oananecula a răspuns:

Kitsune, Misao, Shiniki, Sateko, Matesike. FUNDA?

| oananecula a răspuns:

Kamay - pentru ninja
Shamy - saman
SuriXHD- sura
Daco - war

p20, FRESH, Dextroy, Sifeng - universal

adica, eu fac numele in felul asta
-liter prima sa fie cool cum ''e" s sau "D''.
-ceva sa aiba putina legatura cu un luptator de acel caracter sau unversal
-Si sa nu fol doar litere de acelasi fel in nume!
cea mai mare greseala, sa nu folosesti ceva demodat cum ar fi bufer, samanx, sura..., warsuper cv de genu.

Succes frate la joc!

| Allexsu_Allex_1997 explică (pentru oananecula):

Nu prea inteleg ce vrei sa spui... cu chestia " cum faci numele "... Daco imi place mai e si alt cevabatting eyelashes

| oananecula a răspuns (pentru Allexsu_Allex_1997):

Ce vreau sa zic e sa cauti cv ce alti nu sar gandi niciodata cu ar fi:
SuraXD-LOL pentru fraeri
-MegaWar-LOL pentru redardei

De exemplu KaMaY la ninja Sti ce bina merge
vb serios
sau SenFo la sura
just do it! happy si fundita pls