| Cosmincraioveanu2011 a întrebat:

Particip la un concurs si o proba este sa ne costumam in ce vrem sa devenim si sa explicam dc am ales acea meserie. Eu ma costumez in fotbalist dar nu prea am idei cum sa explic dc.Va rog ajutati-ma! !

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Spune parerea ta, sau mai poti adauga ca e un sport sanatos, chiar daca are si unele riscuri, dar nu exista meserie fara riscuri. Poti spune ca te atrage acest sport, ca ai talent la fotbal, ca ai dori ca numele tau "sa ramana imprimat in istoria fotbalului"

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca bani bani bani bani, seminte, fete, bautura, manele

| iSwag a răspuns:

Nu ai inclinatii spre "scoala". Iti place meseria de fotbalist pentru ca e bine platita si nu iti trebuie multa minte.

| Kyılε a răspuns:

Eu zic sa spui ca iti place fotbalul din motiv ce ai ales sa te costumezi in fotbalist.

| Truta_Ioana_1980 a răspuns:

Eu zic sa explici ce parere ai despre fotbal