| Valerus999 a întrebat:

Pentru a deveni manager ce liceu trebuie sa urmezi? Cel mai explicit raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu conteaza, nu are nicio relevanta. Ca sa ajungi la nivelul sa fii numit manager trebuie sa fii o persoana cu adevarat competenta si poti sa fi terminat si siderurgie, ca nu intereseaza pe nimeni. Spre deosebire de functiile la stat, functia de manager nu e numai din hartii. Gigi Becali este un manager si nu a terminat inca liceul (de exemplu)

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Conteaza mai putin liceul si mai multe facultatea. Poti incerca Economie ori Stiinte Sociale.

| ElenaSA a răspuns:

Orice liceu. Daca ne gandim ca exista Facultatea de Management in cadrul ASE-ului si ca se face Economie si se fac si alte Stiinte Sociale poti merge spre specializarea Stiinte Sociale de la liceu.

| djdani2010 a răspuns:

Facultatea e baza happy