| bondoc2 a întrebat:

Pentru a putea urma facultatea de psihologieare ceva daca sunt la profilul de filologie?

2 răspunsuri:
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Nu e nici o problema.chiar efoarte bine ca esti la filologie pentru ca iti va fi mult mai usor la facultatea de psihologie cu orele de romana invatate in liceu happy

| AtheistForever a răspuns:

Nu, nu are nimic. Daca vrei sa ajungi la o facultate de psihologie buna ti-as recomanda FACULTATE DE PSIHOLOGIE SI STIINTE ALE EDUCATIE IASI : http://www.psih.uaic.ro/