| gabryellaKim a întrebat:

Pentru confirmare locului (cu taxa )la facultate îmi trebuie copie legalizata după diploma de bac sau normală?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa depui originalul diplomei de bacalaureat. Nu este necesara copie legalizata, este destul o copie simpla, certificata de functionarul de la facultate pentru conformitatea cu originalul.

| LadyDee89 a răspuns:

De ex daca te inscrii la mai multe facultati odata, unele accepta si copii legalizate pe cand altele doar originalul