| 7MyLuckyNumber a întrebat:

Pentru intrare la liceul militar ce test psihologic se da adica cum ar arata (de inteligenta si personalitate daca ati putea sa -mi aratati unu ) va rog mult?

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Pai stiu pe cineva care a dat examenul psihologic nu sunt teste de personalitate sunt teste cum s aiti zic eu de reactie de. gandire un fel de test iq trebuie sa asculti intocmai ce ti`se spune

1 răspuns:
| mistikk a răspuns:

Multumesc pentru fundita si ma bucur ca ti-am fost de ajutot kiss