| AbeautifulMind a întrebat:

Pot fi respins la consultatie medicala daca sunt subponderal(Academia de Politie)?

am 18ani, 1.85 si 65kg straight face

2 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Eu zic ca e ok, dar ar trebui să te mai ingrasi vreo 5-10kg si va fi perfect. Dar nu-ti face griji, depinde de structura fiecaruia, poate doar ai oasele mai usoare. Tu ce zici, chiar pari asa slabanog? laughing

| Alina49335 a răspuns:

Din cate stiu eu, depinde de medicii respectivi (Cat de stricti sunt).Dar te poti duce (Cred ca e si obligatoriu) sa iti iei viza din spitalul orasului tau ca sa te asiguri.In orice caz,du-te la sala si mananca multe proteine (carne, fructe, legume) te ajuta sa pui pe tine, dar nu grasime.Te pup, ai grija si succes.