| MariusDogaru a întrebat:

Pot trece de academia de politie daca nu stiu limbi straine?
Daca trec de toate subiectele dar de aia cu limba straina nu, pot intra? Vreau sa ma fac Jandarm

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti intra la Academia de Politie fara sa stii destul de bine o limba straina, se sustine examen.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi intra la Academia de Poliţie dacă NU promovezi examenul de la limba străină!

Toate cele bune!

| Kenya a răspuns:

Nu ai cum.
Incearca sa inveti engleza, e cea mai usoara d.p.m.d.v.

| Vlad_Dan_1974 a răspuns:

Pentru jandarmerie nu-ti trebuie nici limba romana...winking