| Cucos_Dragos_Vlad_1997 a întrebat:

Pote un politist sa aiba parul lung sau barba(cioc)?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Da, acum se poate dar numai sa vrea seful!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Din pacate in Romania nu prea exista asemenea politisti. Regulile sunt cam stricte. Totusi, parca eu am mai vazut politisti cu cioc... dar nu cu parul lung... i know the struggle sad In alte tari este altfel. Totusi sper ca te-am ajutat cu ceva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista in armata, posibil si in Politie o exceptie care se aplica doar in cazul in care politistul este de alta religie.Nu sunt sigur in Politie dar in armata da.

| Georgian_Georgian_1996 a răspuns:

De ce nu