| TeoTeutz a întrebat:

Recomandati-mi un smartphone care sa se incadreze pana in 600 lei

7 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

Iphone 3GS cel mai bun sau S1

| MitroKta a răspuns:

Samsung Galaxy mini 2!
Specificatii:
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php

| FiddleStick a răspuns:

Cel mai ieftin si ok pe care-l gasesti este ~450lei si anume LG Optimus L3 E400. Are ecran mic de 3.2", dar este un model mai nou, are Android 2.3.6, procesor 800Mhz, baterie de 1500mAh, GPS, camera 3MP, etc.
Depaseste bugetul un pic, dar n-ai ce sa gasesti mai ieftin care sa merite. Sunt unele oferte si la 400lei dar acele "smartphonuri" au ecran de 2.8-3", sunt modele si mai slabe cu CPU mai lent si mai putin RAM, baterie mai mica si mai ales versiune mai veche de Android.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Samsung galaxy S1. Sper ca te-am ajutat!

| AlLeYoana a răspuns:

Sunt mai multe modele de Samsung, cu preturi accesibile, depinde care iti va placea ca aspect.Samgung galaxy Y Pro etc...

| NoNameHelpYou a răspuns:

Lg L3, Samsung galasy Y, Samsung poket sunt foarte bune.Sunt expert in tell.

| riko123 a răspuns:

Samsun galaxy young